En iyi 5 e-posta yazılımı

12 Eylül 2017 Salı
Bazı insanlar masaüstü e-posta istemcilerini kullanmayı bırakmamız gerektiğini söylüyor. Bunu söylemeye bir çok nedenleri var ama . Web tabanlı e-posta hizmetleri son on yılda çok yol kat etti ve birçoğu masaüstü tabanlı alternatiflerle eşit seviyede zengin özelliklere sahip. Ancak, masaüstü e-posta yazılımını kullanmaya devam etmek için hala geçerli bir çok gerekçe var sonuçta web oratamı geliştikçe eposta istemcileride gelişmekte.

  • en iyi 5 eposta istemcisi

Postbox ve Outlook iki temel seçenektir, ancak pahalılar. Bir veya iki kişisel hesabı idare edecek bir e-posta istemcisine ihtiyacınız varsa, ücretsiz bir e-posta istemcisi muhtemelen iyi bir şekilde hizmet verecektir - yalnızca ücretsiz kullanıcı olarak özellik kısıtlamalarına girebileceğinizi unutmayın.

1. Thunderbird

Thunderbird gelişimi 2012'de durdurulmuş olmasına rağmen hala bakım güncellemeleri alıyor . Aslında, istikrarlı bir sürüm güncellemesi bu yılın başında piyasaya çıktı. İleride yeni özellikler almayabilir, ancak kesinlikle kullanılabilir.

Ve söylemek istediğim kadar üzücü, Thunderbird aslında kullanmaya değer tek ücretsiz ve açık kaynaklı masaüstü e-posta istemcisidir.

2. Nylas Mail

Nylas Mail'i Mac için müthiş bir posta istemcisi olarak belirtebiliriz  Ocak 2016'da ilan edilen Nylas Mail, büyüme yolunda hızla ilerliyor, artık en iyi posta istemcilerinden biri olarak sırada yerini aldı.


3. Mailbird

Piyasaya çok hızlı girdi ve kendilerine outlook killer dediler, fakat sitelerinde şu an göremiyorum :) ciddi bir kullanıcı sayısı var, şahsen ben kullanıyorum ve eklentileri inanılmaz whatsapp la birlikte kullanıyorum masa üstünden tüm platformlara erişim imkanı sunmakta kesinlikle tavsiye ederim. Imap konusunda çok hızlı ama kullandıkça bazı hatalar çıkıyor güncelleştirme paketleri sonrunların giderilmesinde faydalı oluyor.


4. eM Client

eM Client, ofis görevleri ve iletişimle uğraşmak için hepsi birarada bir çözüm olmayı hedeflemektedir. Öncelikle e-posta için tasarlanmış ancak şık takvim entegrasyonu, görev yönetimi, kişiler organizasyonu ve hatta sohbet desteği var - ve ücretsiz sürümü yalnızca aşağıda (büyük olmasına rağmen) bir sınırlama var: Aşağıda görebilirsiniz.

Ücretsiz Versiyonunda

  • Slick Modern UI interface that fits well with Microsoft apps.
  • Syncs with Gmail, Exchange, iCloud, Office 365, and Outlook.com.
  • Conversational view for email threads.
  • Integration with all common chat services, including Jabber.
  • Supports up to 2 email accounts.

Ücretli versiyonunda

  • Supports an unlimited number of email accounts.
  • Can be used for commercial purposes (e.g. business office use).
  • VIP support and troubleshooting.

Available for Windows.


5. HiriE-posta alışkanlıklarınızın aşırı strese neden olması nedeniyle e-postalarınızı kullanma şeklinizi değiştirmeyi amaçlıyor ve "tutarsız" e-postalarda ne kadar zaman kaybettiğinizi (dolayısıyla günlük verimliliğinizi artırıyor) en aza indirgemek üzere tasarlanmıştır. Hatta e-postanızı çok sık kontrol etmemenizi hatırlatıyor. Eğer bir verimlilik korkusu içerisindeyseniz, Hiri'ye ihtiyacınız var.
TOP