YENİ NESİL MxPLUS CLOUD TEKNOLOJİSİ DDOS KORUMALI CLOUD DNS DÜNYA'NIN 11 FARKLI LOKASYONUNDAN EŞ ZAMANLI DNS HİZMETİ

  • Anycast DNS Servers
  • Anycast DNS locations
  • DDoS Protection
  • Yearly, monthly and daily statistics
  • Hourly statistics
  • Uptime SLA

₺ 449.00/YIL

Cloud Dns nedir?

Alan adlarınızı için global DNS sistemidir bu sayede yüksek performanslı, esnek, global bir Etki Alanı Adı Sistemine (DNS) sahip olursunuz. Coğrafi olarak farklı lokasyonlarda bulunan DNS sunucular ile en yakın lokasyondan daha az gecikme ile cevap dönülmesi sağlanır. DNS, IP adreslerini ve diğer verileri saklamanızı ve bunları adına göre aramanızı sağlayan hiyerarşik dağıtılmış bir dns sunucusu yapısıdır. Cloud DNS, kendi DNS sunucularınızı ve yazılımınızı yönetmek zorunda kalmadan Ülke bazlı kayıtları DNS'de yayınlamanıza izin verir.

Neden Kullanılır?

Yönetilen bir buluta DNS sahip olmak, dünyanın herhangi bir yerindeki trafik dalgalanmalarıyla, hızlı ve yüksek performans gösteren bir web sitesini korumak için ölçeklendirilmenin en güvenilir yoldur. Mailbox Cloud Dns, 14 stratejik ülkede kurulu küresel ağımızla işiniz sekteye uğramadan çalışmanıza olanak sağlar. Bulut DNS, kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde kalmasını sağlamak için birden çok sunucu arasında trafik tahsis eder. Cloud DNS hizmetinin başlıca artıları size web sitenizin performans artışı, arttırılmış güvenlik yapısı, global dns hizmeti olacaktır.

Cloud Dns lokasyonları

Yukarıda ki haritadada yeşil olarak gösterilmiştir.Bu ülkeler Amerika, Rusya Çin, İngiltere, Hollanda, Almanya

Ddos korumalı dns hizmeti

Mailbox Cloud DNS hizmeti alan müşterilerimize standart sunuLan bir hizmettir, MailBox Cloud ddos protected dns 1 TB' ta kadar temiz trafik almanızı taahüt eder, Daha yüksek temiz trafik ihtiyaçlarınızda lütfen tarafımızla iletişime geçiniz.

14 POP Noktası, herbir noktada 4 DNS sunucu ile hizmet verdiğimiz için %10000 erişebilirlik garantisi vermekteyiz.

Daha yüksek kapasiteler için tarafımızla iletişime geçiniz.
Çağrı Merkezi Numaramız : 0216 223 0335 Online Destek Sayfamız : http://mailbox.com.tr/destek Online Destek Email Adresimiz : destek@mailbox.com.tr

TOP